Tesettür Modasında Tunik Seçimi

TESETTÜR TUNİKLER NASIL KOMBİN YAPILIR?

Kapalı bayanların tercihi genelde giydikleri kıyafete uygun seçimler yaparak nasıl kombin yapacağını düşünmektedir. Kıyafet seçiminde öncelikle tunik rengi modeline uygun olarak pantolon veya farklı şekilde kombin yapılmaktadır. Kendine has tarz ve stilini oluşturmak isteyenler için farklı bir imaj çizilmesi kombine bağlıdır.


Tunikler genelde bol kesimli olması dar paça pantolonla mükemmel bir uyum sergilemektedir. Vücut hatlarını kapatan modeller olduğu için renkli veya desenli aldığınız tuniklerin altına beyaz veya açık renklerde pantolon tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Renk uyumunu yakalamanız burada oldukça önemlidir. Tunikleri giydiğinizde ayrıca uzun yelekler salaş görünüm verdiği için genç kızların tercihi yönünde olmaktadır.

 TUNİK MODELLERİ VE FİYATLARI NE KADARDIR?

Tesettürde kapalı giyinmeyi seven hanımların çoğu yazın sıcağında ince ve keten kumaşlar olmasına dikkat etmektedir. Oldukça cool ve tarz duruşu ile tunik modelleri pantolon ve ayakkabılarla hoş bir görüntü sağlamaktadır. Kombin yapıldığında genelde tuniklerin rengine göre seçim yapılması gerekmektedir. Cepli, püsküllü, düğmeli ve kemerli modelleri olduğu gibi nakışlı ve asimetrik desenleri bulunmaktadır. Özellikle genç kızların tercihi olan tunikler günlük yaşamda en çok tercih edilen kıyafetler arasında bulunmaktadır.

Yağ yeşili, bordo, buz mavisi, pudra ve daha pek çok renge rastlamak mümkündür. Son dönemlerde lazer kesimli birbirinden güzel tunikler vitrinde yerini almaktadır. Uygun ve indirimli fiyatlar markaya özel kampanyaları takip ederek istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

 TESETTÜR GİYİM MODASINDA TUNİK SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

Kendi tarzını ortaya koyan seçimlerle her mevsime özel olarak üretilen birbirinden güzel tunikler hanımların hayatında yer almaktadır. Kadınların dolabında yer alan tesettür giyim kısa ve uzun modelleri ile farklı tarzda ortaya çıkmaktadır. Çeşitleri oldukça fazla olan giyim tarzı farklı kategorilerle bayanların beğendiğinin göstergesidir. Boğazlı, dantel yakalı, bebe yaka ve daha pek çok modeli olduğu gibi pantolon dışında tayt veya pantolon eteklerle kombin yapılmaktadır. Tesettürde giyim ayrıca elbise, ferace, abiye, trençkot, kap, takımlar her bedene, yaşa uygun kıyafetler bulunmaktadır. Yenilenen ve her geçen gün hızla artan farklı modelleri stilinizi yansıtmaktadır.

Bir cevap yazın