Tesettür Moda Renkleri Hangileridir

Tesettürlü bayanların teknolojinin gelişmesi ile ve bu alana olan rağbetin artması ile birlikte artık aradıkları kıyafetleri bulmaları kolaylaşıyor. Hatta artık günümüzde giyim tesettür modası da oluşmaktadır. Çünkü birçok tesettür firması var ve bayanlar da bunu istiyor. Arz ve talebin bir arada olduğu yerde ise sonuç tabi ki olumlu olacaktır. Kapalı bayanlar artık bu yıl hangi tarz ürünlerin moda olacağını merakla beklemektedir.

Ve alışverişlerini bu standartlara göre gerçekleştirmektedir. Kıyafet çeşitliliğinin yanında moda olan renkler de bayanların merak ettiği konulardan birisidir. Peki, 2017 yılının moda renkleri nelerdir? Tesettürlü bayanların merak ettiği bu sorunun cevabını aşağıda bulacaksınız:

1- Vizon kahve ile siyah ikilisinin uyumu her yıl olduğu gibi bu yıl da moda dergilerini süslemeye devam ediyor. Zannediyoruz ki bu ikili daha uzun yıllar bir arada uyum içerisinde göz doldurmaya devam edecektir. Hatta size şöyle bir küçük tüyo verelim. Siyah renginin modası hiçbir zaman geçmez ve her şeyle kolayca kombinleyebileceğiniz için dolabınızda siyah bir pantolon, ferace, tunik mutlaka bulundurmalısınız. Siyah gibi beyaz rengi de her şeyle kolayca kombinlenebilceği için dolaplarınızın olmazsa olmazları arasında olmalıdır.

2- Kahve ve siyah uyumunu; kırmızı ile siyahta da görmek mümkündür. Bu ikili de geçmişten günümüze sadece tesettür dünyasının değil tüm bayan giyim modasının vazgeçilmezleri arasındadır. 3- Fuşya renk özellikle tunik modellerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle tuniklere daha canlı ve cıvıl cıvıl renkler hakim olmaktadır. Tunikleri genellikle genç kesimin tercih ettiği düşünülürse bu gayet normal ve olması gerekendir.

4- 2017 yılında standartların dışına çıkmanızı önerebiliriz. Çünkü bu yıl standart renk kullanımının yanında bu düzeni bozan daha önce tesettür dünyasında çok fazla kullanılmayan renklerin kullanıldığına şahit olacaksınız.

5- Son olarak tüm bunların yanı sıra tabi ki her bayan kendisine en çok yakışan renkleri tercih etmelidir. Yani bu yıl kahve moda ve bu renk size hiç yakışmıyor ise ille de kahve giymek zorunda değilsiniz. Moda olan başka bir renkleri tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın