Tesettür Giyimde En Rahat Giysi Modeli Nedir?

Tesettürlü bayanlar giysilerin içerisinde rahat edememekten çok fazla şikâyetçi olurlar. Bu nedenle de bu yıl tesettür giyimde en çok tercih edilen model ve tesettürlü bayanların en çok rahat ettikleri giysi tuniktir. Tunik uzun ve bol bir giysi olduğu için tesettürlü bayanların en çok ilgisini çeken modeller arasında yer alır. Her yaşa uygun ve oldukça bayanları rahat ettirecek olan tunik modelleri oldukça geniş bir yelpazeye de sahiptir. Tesettürlü bayanlar tunikler ile iş yerlerinde, yürüyüşler de, sosyal ortamlarda tunik tercih ederek oldukça rahat bir giysi seçimi de yapmış olurlar.

 

Bu yılın en moda tunik modelleri nelerdir?

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri giysilerden bir tanesi, tuniktir. Tesettürlü bayanlara yönelik tasarlanan tuniklerde ise birçok model ve renk mevcuttur. Bu yıl tunik modelleri içerisinde en çok tercih edileni, taşlı tunikler, çizgili tunikler ve yarasa kol tuniklerdir. Bu şekil ve modellerdeki tunik modellerini tesettürlü bayanlar seçmeleri durumunda doğru birde tercih yapmış olacaklardır.

Tunik modelleri seçiminde mutlaka dikkat edilmesi gereken bir diğer konu, tuniğin altına giyebileceğiniz pantolon modelleri ve renkleridir. Yarasa kol bir tunik seçiminde mutlaka dar paça pantolonlar ya da tayt pantolonlar tercih edilmelidir. Düz bir tunik tercihi yapacak olan tesettürlü bayanlar tuniklerin altına, bol paça pantolon tercihi yaptıkları takdirde oldukça hoş bir kombine de sahip olabilirler.

Tesettürlü bayanların tercih edebilecekleri giysiler nelerdir?

 

Tesettürü bayanların tercih edecekleri en güzel giysi tuniklerdir. Tunikler bu yıl oldukça şık ve havalı olarak tasarlanmıştır. Her rengini ve modelini bulmakta oldukça kolay olur. Tesettür giyimde tunik en başta gelirken mutlaka tuniğe güzel ve özel bir kombin yapılması gerekir bu kombinde ise renk uyumu ve desen uyumu en önemli detaylar arasında yer alır.

Tunik kullanılırken tesettürlü bayanlar tuniklere uygun eşarp ya da şal tercihi yapmalıdır. Eşarplara uygun ayakkabı ve çanta seçimi ile daha şık ve hoş bir kombine sahip olabilirsiniz. Tunik tercihi yapan bayanlar, kesinlikle açık ayakkabı tercih etmemeleri doğru olacaktır.

Bir cevap yazın