online tesettür siteleri

online tesettür giyim alışveriş siteleri’nin vazgeçilmez parçalarından biri olan tunikler, tüm kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve severek kullanılan parçalar arasında bulunuyor. Hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla tercih edilebilen tunik modellerini seçerken sadece üzerimize yakışanı değil, aynı zamanda modaya da uyumlu parçalar tercih etmeliyiz. 2017 yazında tesettürlü bayanların şıklığını daha da arttıracak tesettür tunik modasının bazı kilit noktaları ise şöyle:

– Moda renkler:

Bütün dünya modasında bu yaz oldukça eğlenceli ve canlı renkler moda. Tesettür modasında da bu uyumu kolaylıkla görüyor ve parçalarda bol bol kullanıldığına şahit oluyoruz. Tesettür tunik tercihlerde kadınların ağırlık vereceği renkler pudra tonları, mavi tonları ve beyaz ağırlıklı olarak bulunuyor.

Alışveriş sırasında öncelikli olarak bu renklere ağırlık vererek modaya kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. Bu renklerin dışında yazın ruhunu yansıtan canlı renk tercileri ile de görüntünüzü hareketlendirebilir ve hayal ettiğiniz şıklığa renkli tunik tercihleriniz ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz!

– Moda tunik modelleri:

 

Bu yaz oldukça popüler olan tunik modelleri arasında üzerinde detaylara sahip olan modeller daha da ön plana çıkıyor. Tuniklerin eteklerinde bulunan dantel detayları, cepler, işlemeler, pullar gibi ayrıtılar bu yıl oldukça popüler akımlar arasında. Tunik tercihlerinde detaylara sahip ürünler seçerek modanın popüler unsurlarını üzerinizde barındırabilirsiniz. Tüm bu hareketlerin yanı sıra tamamen düz paralarda bu yıl oldukça popüler.

Hiç bir detaya sahip olmayan ve düz renklerden oluşan tunik modellerini aynı renk pantolon ya da etekler ile kombinleyerek sade bir şıklık oluşturma imkânınız da bulunuyor. Geçtiğimiz kış ayında oldukça popüler olan tek renk görünüm, yaz aylarına da kendini taşıdı ve kadınlara sade bir şıklığa sahip olarak trend bir görünüm yakalamalarına yardımcı oldu.

– Aksesuarlı tunikler:

2017 yaz aylarında kadınlar tarafından oldukça sevilen ve popüler olan diğer bir tunik modası da aksesuarlı ürünler. Üzerinde çeşitli bujiteri detaylara sahip olan tunikler sayesinde kıyafetlerinizde başka hiç bir aksesuar kullanmaya gerek kalmadan modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yaka detaylarındaki taşlar, yakadaki zincirler ve diğer aksesuar detayları sayesinde yaz modasını yakalayabilir ve trend bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın